Mobilná Technika

V oblasti mobilnej techniky sa naša spoločnosť zaoberá predajom univerzálnych dokončovacích strojov UDS, a vzhľadom na dlhoročné skúsenosti s predajom poľnohospodárskej techniky v rámci komerčných aktivít, sprostredkuje aj predaj poľnohospodárskych traktorov a prídavných zariadení, ako sú sejacie stroje a výsevné jednotky, kypriče, brány, utláčače, či drviče.

Pri univerzálnych dokončovacích strojoch UDS v súčasnosti predstavuje náš hlavný trh Ruská Federácia, do ktorej predávame stroje UDS na automobilových podvozkoch typu TATRA T815, TATRA PHOENIX, MAN, Mercedes a IVECO.

Okrem stavebných organizácií sú našimi hlavnými odberateľmi naftárske spoločnosti, ktoré plne využívajú schopnosti práce UDS v náročných podmienkach a terénoch.

Typy univerzálnych dokončovacích strojov:

·       UDS 114

·       UDS 214.41

·       UDS 214.42

·       UDS 232

Univerzálne dokončovacie stroje UDS sú určené na dokončovacie zemné práce a s použitím vhodného nástroja aj na výkopové práce. Ich hlavné využitie spočíva pri aktivitách akými sú budovanie a údržba inžinierskych sietí, hĺbenie kanálov alebo základových rýh. Výhodou UDS je široká škála možností využitia pri všetkých druhoch stavebných prác. Univerzálne dokončovacie stroje preto predstavujú efektívne riešenie požiadaviek kladených pri riešení komplexných projektov, pri ktorých sú nutné zemné alebo stavebné práce.